Web Analytics
Rekordi boteror ne 100m

Begaj: Rekordi botëror? Do e thyej vetë. - News, Lajme - Vizion Plus - YouTube

Thyhet rekordi botëror, diamanti rozë shitet për 44 milionë euro - Indeksonline.net

Thyhet rekordi për foton më të pëlqyer në Instagram

Rekord i ri botëror, 160 dronë në mënyrë të sinkronizuar dhurojnë spektakël në Londër – Gazeta ...

Thyhet rekordi botëror, kapet peshku me peshë 650 kg në Australi - Indeksonline.net

Diamond League/ Garat e Monakos japin disa rekorde në atletikë, spikat rekordi botëror në 3000 ...

Kaloi dallgën 24 m, njihet rekordi botëror i Rodrigo Koxës | Innovation Media informatat.com BETA

Thyhet rekordi botëror, ky është goli më i shpejtë në historinë e futbollit (VIDEO) - GazetaBlic

Ferrari i rrallë i vitit 1962 del në ankand, nga - Syri | Lajmi i fundit

Rekordi i fundit në Botëror i vendosur nga Brazili - Gazeta Shqiptare Online

Thyhet rekordi i Bale në Botëror, ja “çmenduria” e peruanit dje – Lajmi.net

Thyhet rekordi botëror në 10 mijë metra - Indeksonline.net

E pabesueshme se çfarë rekordi botëror ka thyer kjo vajzë për një minutë (Foto/Video) – Lajmi.net

Rekord pas rekordi, Mbape u “lë targën” më të mëdhenjve në Champions – VIP Sport

Që nga viti 1982, rekordi i Interit dhe Bayernit rrezikohet të prishet në këtë botëror – Lajmi.net

Thyhet rekordi botëror për thyerjen e valës në surfing (Video) | Gazetamonitor.com

Rekordi botëror në basketboll, 180 m gjuajtje (Video) – Lajmi.net

13 gola në një botëror – rekordi që nuk ka gjasa të thyhet - Insporti

Rekordi i turpshëm i Giroud në Kupën e Botës | Gazeta Sheshi

Rekordi i madh që sonte pritet ta barazojë Ronaldo - Insporti

Rekord botëror në larjen e pjatave - ALSAT-M

Thyhet rekordi botëror i dominosë “njerëzore” me dyshekë (Video) | Gazeta Dita

Rekordi që nuk u kapërcye kurrë, qëndroi 382 ditë pa ngrënë për të humbur peshë | Gazeta Dita

Një orë “Rolex” shënon rekordin botëror të radhës – bota.al

Burri i thyen 247 arra me kokë duke tentuar të thyej rekordin botëror, të gjithë shokohen kur e ...

Thyhet rekordi i penalltive në Kupën e Botës - GazetaBlic

Thyhet rekordi botëror, 300 milionë euro për Leo Messin - GazetaBlic

Thyhet rekordi botëror, kjo është gruaja që ka 1506 palë syze (Foto) - Indeksonline.net

Norvegjia shënon rekord botëror në shitjet e makinave elektrike – Fast News Albania

Gol pas 9 sekondave, rekord i ri në Botërorin U20 - KOHA.net

Rekord botëror, 964 Ferrari në një vend | Autolajme.com

Serbët në ndjekje të një rekordi botëror – Klan Kosova

Dita e katërt në Kampionatin Botëror të Notit Hangzhou – Federata e Notit të Kosovës

Treni që ka thyer rekordin botëror për shpejtësi (Video) – Lajmi.net

Thyhet rekordi botëror i karotës më të madhe (FOTO) - KOHA

Ronaldo premton se do t’i thyejë të gjitha rekordet - Gazeta Express - www.gazetaexpress.com

Shitet vepra origjinale e Prustit, rekord botëror për një vepër në frëngjisht

Vendos rekord botëror, në 1 minutë çan 51 shalqinj me kokë | Gazeta Koha Jone

Rekord botëror, mbi 450 kashta në gojë - inFokus

ikub.al

Dy zviceranët, rekord botëror në fluturimin me balona me gaz - Albinfo

Mesfushori shqiptar drejt një rekordi të veçantë për Zvicrën

Dita e katërt në Kampionatin Botëror të Notit Hangzhou – Federata e Notit të Kosovës

Rekordi botëror i hedhjes me parashutë (Video) – Lajmi.net

-: Messi i fortë si “guri”, rekordi i ri i këtij burri

Dita e katërt në Kampionatin Botëror të Notit Hangzhou – Federata e Notit të Kosovës

Shqiptarja thyen rekordin botëror - Gazeta Mapo

Astronautja femër vendos rekord të ri hapësire – Gazeta Shqip

Rekordet që pritet të thyhen në Botëror - Insporti

Vajza turke që stërvit ushtarët rusë theu rekord botëror dhe hyri në Guinness – Gazeta Impakt

Konferenca më e gjatë për media: Presidenti ukrainas shënon rekord botëror - Indeksonline.net

Astronautja amerikane vendos rekord të ri në hapësirë - Albinfo

Kampionati Botëror në numra - Rekordi i Mbappe, mallkimi i fanellës me numrin 8-të të Anglisë ...

Rekordi: 73 orë lojë me birila | Gazeta Koha Jone

Mesfushori shqiptar drejt një rekordi të veçantë për Zvicrën | Gazetamonitor.com

Thyhet rekordi botëror për thyerjen e arrave, ja momenti (Video)

Video/ Rekord botëror në boks, ndeshja përfundon vetëm pas 11 sekondash - Newsport.al Newsport.al

“RIO 2016”, Bolt fiton në 100m, por nuk ka rekord – RTSH-Radio Televizioni Shqiptar

U mbajt kampionati vjetor i kërmijve, pjesëmarrës më shumë se 150 mijë sosh - KOHA.net

Vepra e Van Gogh në ankand për 5 milion dollarë – Lapsi.al

Rekordi 28 e shqiptareve kane ikur (por mbetemi optimiste)

Dita e pestë në Kampionatin Botëror të Notit Hangzhou – Federata e Notit të Kosovës

66 milionë pemë në vetëm 12 orë – Rekordi i ri në Guinness | Gazeta Koha Jone

Britaniku vendos rekord botëror, lëviz me 280.6 km/orë mbi një biçikletë - Gazeta Express

Dita e katërt në Kampionatin Botëror të Notit Hangzhou – Federata e Notit të Kosovës

“RIO 2016”, Bolt fiton në 100m, por nuk ka rekord – RTSH-Radio Televizioni Shqiptar

“RIO 2016”, Bolt fiton në 100m, por nuk ka rekord – RTSH-Radio Televizioni Shqiptar

Duplantis shënon rekord të ri botëror (VIDEO) - ALSAT-M

Dita e parë në Kampionatin Botëror të Notit Hangzhou – Federata e Notit të Kosovës

Askush nuk është i përkryer, legjendat sportive kanë statistika të tmerrshme në disa aspekte ...

Thyhet rekordi i qenushëve dalmatë, 18 prej tyre vijnë në jetë | Gazeta Koha Jone

Askush nuk është i përkryer, legjendat sportive kanë statistika të tmerrshme në disa aspekte ...

OKB PARALAJMËRON: BOTËN E PRET NJË VALË I NXEHTI | ZARFI INFO

Kampionati Botëror në pishina të shkurta 25m – Hangzhou Kinë – Federata e Notit të Kosovës

REKORDI HISTORIK QE SAPO THEU LIONEL MESSI! | BMSHQIP

Del një 19 vjeçar që thyen rekordin e Michael Phelps - Indeksonline.net

Januzaj panë një rekordi interesant - Insporti

Rekord botëror i hedhjes me litar, 245 njerëz hidhen një kohësisht nga ura (VIDEO) | Gazeta Koha ...

Dansi më i madh folflorik në botë shënon rekordin botëror për pjesëmarrjen - KOHA.net

VIDEO/ Historike, një 19-vjeçar shkatërron rekordin e legjendës Phelps – Të Paekspozuarit

“RIO 2016”, Bolt fiton në 100m, por nuk ka rekord – RTSH-Radio Televizioni Shqiptar

Behrami thyen rekordin me Zvicrën – Lajmi.net

Sërfisti thyen rekord botëror, kalon dallgën më të madhe ndonjëherë 24 metra (VIDEO) | Gazeta ...

Bomba me dron në Botëror, ISIS kërcënon tifozët e Anglisë | Gazeta Koha Jone

Rekord botëror i efektit domino të pijeve teke (VIDEO) – Klan Kosova

Shqiptari me aftësi ndryshe, rekord botëror dhe ambicie për të ardhmen | Gazeta Koha Jone

Rekord, droni në Torino ngre në ajër 101 kg (VIDEO) – Tetova Sot

Legjenda e Juventusit, Buffon mbush 40 vjeç – JavaNews.al

Rekordi unik i “Avengers: Endgame” - DigitAlb

E bukura dhe bisha bëjnë rekord të ri botëror - Magazina - KosovaPress

Mali i Zi: Në pesë ndeshje nuk shënohet asnjë gol - ALSAT-M

Turqia thyen rekord botëror për mbjellje të një numri fidanësh për 1 orë - Arbresh.info

DISA NGA MOMENTET E PABESUESHME QE BENE FEMRAT NE LOJRAT OLIMPIKE TE RIOS 2016.

Statistikat/ Rekordi ‘i zi’ i Neymar në ndeshjen ndaj Zvicrës | Javanews.al

Rusi 2018/ Rekordet që pritet të thyhen në Botëror - Rilindja Demokratike

Usain Bolt përfundon i dyti në gjysmëfinale për 100m - Arbresh.info

Botërori i Katarit me 48 kombëtare - ALSAT-M

Zvicra barazon me Irlandën e Veriut dhe shkon në Botëror - Tirana Post

SPECIALE – Skuadrat qe kane derguar me shume lojtar ne Boteror, komandon Interi: ja klasifikimi ...

EDM Events, Unaza e re,100m ne drejtim te Kombinatit. Tirana, Tirana (2019)