Web Analytics
Kryetari i kuvendit te kosoves

Ja kush është Kadri Veseli, kryetari i Kuvendit të Kosovës ...

Kadri Veseli - Wikipedia

Si mund të bëhet i besueshëm kryetari i Kuvendit të ...

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli thotë se ...

Si mund të bëhet i besueshëm kryetari i Kuvendi nga Enver ...

Kadri Veseli: Kufiri i Kosovës duhej të ishte në Ulqin, jo ...

Video-incizimi/ “200 mijë € i ka marrë Kadri Veseli ...

VESELI: BLLOKIMI I KUVENDIT NGA OPOZITA, SHKELJE E ...

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli takoi ...

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka filluar ...

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli: Me ...

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka pritur sot ...

11 fakte rreth ditës së shpalljes së pavarësisë së Kosovës ...

Kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli: Mediet duhet ...

Delegacioni i Kuvendit të Kosovës për vizitë zyrtare në ...

Kosovë/Kryetari i Kuvendit Veseli: Dua të jem kryeministër ...

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli ...

Edi Rama on Twitter: Kryetari i Kuvendit te Kosoves Jakup ...

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka pritur në ...

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka arritur ...

Kryetari i ri i Kuvendit të gjykohet në Hagë për krime ...

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli ...

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka pritur ...

Kadri Veseli zgjidhet për herë të dytë Kryetari i Kuvendit ...

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli ka pritur sot në takim ...

Kryetari Veseli takoi Sekretaren e Përgjithshme të ...

OAK kërkon nga Kryetari i Kuvendit të Kosovës përmbushjen ...

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli: Po presim ...

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli kërkon nga bizneset ...

Çlirohet ngërçi në Kosovë: Zgjidhet kryetari - Syri ...

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli: Duhet të ...

Kryetari i Kuvendit të BIK’ut akuzohet për ngacmime ...

Të enjten zgjidhet kryetari i Kuvendit, të premten votohet ...

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka vizituar ...

VIDEO/ Kryetari i Kuvendit të Kosovës me kallash - Syri ...

Kryetari i Kuvendit të BIK-ut, shpjegon se kujt duhet t'i ...

15 minuta pauzë kërkon kryetari i Kuvendit - KOHA.net

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës Kadri Veseli ...

Kryetari i kuvendit të Kosovës pret sheikët e grupit ...

VIDEO/ Kryetari i Kuvendit të Kosovës me kallash - Syri ...

Veseli: Nuk japim Asociacion me kompetenca ekzekutive ...

Republika e Kosovës - Kuvendi - Kryetari

Ja sa do të jenë pagat me ligjin e ri në Kosovë nga ...

Kryetari Veseli nga Kështjella e Harilaqit: Pranimi i ...

Kryetari i Kuvendit, z.Meta priti një delegacion nga ...

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj për Demarkacionin e ...

Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë pret në takim ...

Veseli: Kosovë, e gëzofsh ushtrinë - Indeksonline.net

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli: Jemi me ...

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës Kadri Veseli ...

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës Kadri Veseli ...

Kryetari i Kuvendit kosovar përplaset me homologen serbe ...

Nesër mblidhet kryesia e Kuvendit dhe vazhdon seanca ...

Glauk Konjufca zgjidhet kryetar i Kuvendit të Kosovës ...

VOAL

Kryeparlamentari Veseli në Finlandë për vizat dhe për ...

Radio Kosova e Lirë - Dëshmorët, Analiza, Personalitete

Ish-kryetari i Kuvendit të Austrisë, Andreas Khol: Jam i ...

Radio Kosova e Lirë - Dëshmorët, Analiza, Personalitete

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj për Demarkacionin e ...

Ngjashmëria e madhe e këtij personit me Kadri Veselin ...

» Kryetari Lladrovci priti në takim Sekretariatin e ...

Kronikë e KTV-së për vizitën e kryetarit të Sllovenisë në ...

Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli vizitoi Universitetin ...

Mbledhje urgjente e Kryesisë së Kuvendit - Gazeta Online ...

Kryetari i Kuvendit Xhaferi në seancë komemorative me ...

Veseli: Nuk do të tolerojmë synimet destruktive të Serbisë ...

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli thotë se çdo kërkesë e ...

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli thotë se ...

Krasniqi: Realizimi i idealeve, çështje që lë për të ...

Kadri Veseli në Lipjan, përkujtohet heroi i kombit Ismet H ...

Veseli: Miqësia me SHBA-të, vlerë e madhe për Kosovën

Haliti: Kryetari i Kuvendit (Kadri Veseli) zgjedhet në ...

Ndodhi e papritura në Kuvendin e Kosovës mes Kadri Veselit ...

Veseli: Me Shqipërinë asgjë nuk na ndanë, na bashkon ...

OAK kërkon nga Kryetari i Kuvendit të Kosovës përmbushjen ...

Mësohet data kur do të shpërbëhet Kuvendi i Kosovës ...

Kryetari Veseli vizitë në SHBA - Politikë - Ekonomia

Kreu i Kuvendit të Kosovës akuzohet si i përfshirë në ...

Kryetari kuvendit të Bujanocit nderon me mirënjohje ish ...

Ndërron jetë Jonuz Musliu, kryetari i Kuvendit të Bujanocit

Glauk Konjufca zgjedhet kryetar i Kuvendit të Kosovës - KOHA

Veseli i thotë kryetarit të Fushë Kosovës se do t'ia marr ...

Seanca e Kuvendit të Kosovës për demarkacionin ...

Kryetari i Kuvendit motivon kombëtaren: Premio 1 milionë ...

Kështu duket sot ish-kryetari i Kuvendit dhe ...

Ushtrisë së Kosovës do të vijnë edhe 250 autoblinda nga ...

Ja sa do të jenë pagat me ligjin e ri në Kosovë, nga ...

Kryetari i komunës me dy banesa, shtëpi dhe truall

Haxhiu: Kryetari i Sindikatës së Telekomit nuk u lejua të ...

Kryetari i Kuvendit viziton FSK-në | Gazetamonitor.com

Ja sa i pasur është kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli ...

Veseli: Shteti serb do të përgjigjet për zhdukjen e Ukshin ...

U përurua objekti i ri i shkollës “Lidhja e Prizrenit” në ...

Veseli takoi ambasadorët e vendeve të Quintit dhe shefen e ...

Kadri Veseli rikthen flamurin e Kosovës në Gorë, aty ku ...

Kryetari Veseli vizitoi Gardën Kombetare të Iows, merr ...

» Kryetari Haliti priti në takim disa gra deputete të ...

Si komentohet në Kosovë anulimi i ndeshjes hendbollistike ...

Zaev: Xhaferi është kryetari i Kuvendit të Maqedonisë, s ...